Vážení rodiče,  zasíláme informace k úhradě tábora SKRYJE 2022 pro děti příslušníků a zaměstnanců HZS JmK.

číslo účtu: 2800820444/2010 – FIO Banka

variabilní symbol: datum narození dítěte ve formátu RRRRMMDD , u dvou a více dětí uhraďte celkovou částku za všechny děti s uvedením jednoho variabilního čísla.

Výše úhrady: 800 Kč/dítě  – děti (do věku 15 let) rodičů ve služebním nebo pracovním poměru u HZS Jihomoravského kraje. Zbylou částku pokryje příspěvek FKSP. Nemusíte o něj žádat jmenovitě, je schválen na celou akci.

                        3.300 Kč/dítě  – ostatní děti

Bude-li někdo potřebovat vystavit fakturu např.: pro zaměstnavatele (příspěvek FKSP apod.) nebo potvrzení pro nárok na příspěvek ze zdravotního pojištění, ozvěte se, obratem připravíme. 

Doklady dítěte: na webu http://hasicidetem.eu/dokumenty/ nejdete k vyplnění všechny potřebné dokumenty v aktuálně platném znění.  Všechny budeme přebírat při nástupu dítěte na tábor. Ať jsme však připravení (medikace, diety, zdr. omezení apod. ) žádáme všechny rodiče, kteří dosud nevyplnili, o Zdravotní dotazník – nejlépe scan na hasicidetem@gmail.com . Sledujte prosím aktuální informace na našich webovkách. Na Vaše emaily zašleme ještě nejpozději měsíc před táborem informace k organizaci odjezdu dětí na tábor ze Zařízení Tišnov. 

Zdravíme v tomto hektickém období všechny rodiče i děti a těšíme se již za pár týdnů naviděnou. Za celý realizační tým mává Pavla Pražáková